Bevel Helical Geared Motors

Bevel Helical Geared Motors

MOTOX konik helisel dişli kutuları MOTOX modülerinin bir parçasıdır sistemin. Sarmal, paralel şaft, sarmal sonsuz veya değişken hız dişli kutuları ve üç fazlı AC motorlar olan veya olmayan  frenler, bu sistem tüm olası tahrik kombinasyonlarını kapsar, doğru elektronik değişken hızlı sürücülere kadar. MOTOX konik helisel dişli kutuları, sürekli

görevdedir. Gri dökme demir veya alüminyumdan yapılmış dişli kutusu muhafazaları 3D CAD'de geliştirilir ve optimize edilmiş bir yapıya sahiptir.Sertlik ve titreşim soğurma şartları. Radyal şaft keçeleri  toz koruma dudakları, yağın muhafazadan dışarı sızmasını önler  ve içine toz ve su girişini engeller . Helisel dişli çarklar  dişli kademeleri frezelenir ve yüzeyleri sertleştirilir. Diş yan yüzeyleri taşlanmış veya dışbükey olacak şekilde honlanmıştır ve profil açısından düzeltildi. Standart seri için, konik dişli kademesi frezelenir, yüzeyi sertleştirilir ve çiftler halinde üst üste binmiş. Optimum çalışma düzgünlüğü de elde edilir  helisel dişlilerin helisel dişleri sayesinde.

Konik dişli kademesini ikinci kademe olarak konumlandırmak, daha az gürültü yayılır. Çıkış mili dik açıyla honumlandırılmıştır  giriş miline.

Bu kategoride ürün bulunamadı.